shape shape shape shape

Ağustos ALES Sözel Kampı

Açıklama
Ders Bilgileri
S.S.S
Yorumlar
ÖSYM’nin 21 Ağustos 2022 tarihinde uygulayacağı ALES’e yönelik oluşturduğumuz Ağustos ALES Sözel Kampı adayların kısa süre içerisinde maksimum verim almalarını hedefleyen bir özel eğitim kampıdır. Bu kampta, ALES Sözel’de karşılaşabileceğiniz Türkçe ve Sözel Mantık konuları üzerine yoğun soru ve deneme çözümleri yapılacaktır. Böylelikle, ALES’e olabildiğince hazır bir şekilde girmeniz noktasında size destek olacağız. 

Ağustos ALES Sözel Kampı’nda, alanında uzman, tecrübeli hocalarımızın rehberliğinde verimli bir sınava hazırlık süreci geçireceksiniz. Detaylı soru ve deneme çözümlerinden, soru çözüm tekniklerine ve ipuçlarına kadar ihtiyaç duyacağınız tüm bilgi ve deneyimi kazanma fırsatınız olacak. Kısa sürede ALES’e hazır ve motive bir hale gelerek hedefinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. 

Siz de daha fazla vakit kaybetmek istemiyor ve bir an önce eksiklerinizi gidermek istiyorsanız Ağustos ALES Sözel Kampı’na katılarak kısa sürede büyük yol kat edebilir, ALES’te başarıya ulaşabilirsiniz.
ÖSYM tarafından açıklanan başvuru süresi boyunca ais.osym.gov.tr adresinden başvurularınızı yapabilirsiniz. ÖSYM Aday İşlemleri Sisteminde eğitim bilgileriniz ve geçerli fotoğrafınız bulunuyorsa online olarak https://ais.osym.gov.tr/ adresinden bireysel başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğitim bilgileriniz ve fotoğrafınız geçerli değilse ÖSYM’nin ilgili sınav kılavuzunda açıklamış olduğu ÖSYM Başvuru Merkezlerinden veya ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden bilgilerinizi güncelleterek başvuru yapabilirsiniz.

Ağustos ALES Sözel Kampı

Ağustos ALES Sözel Kampı
Eğitimler Yakında Başlayacak

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.