shape shape shape shape
Eskişehir ALES Kursu

Eskişehir ALES Kursu

Eskişehir ALES Kursu ile sıfırdan ya da belirli bir seviyeden başlayarak ALES’e hazırlanabilir, seviyenize uygun uzman bir kadro tarafından verilecek online eğitimlerle ALES’te başarıya ulaşabilirsiniz.
Eskişehir ALES Kursu
ALES'e hazırlanmanın en yeni yolu
ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı), ÖSYM tarafından düzenlenen, adayların yüksek lisans ve doktora kapsamındaki lisansüstü programlara, öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi gibi akademik kadro atamalarına, mühendislik tamamlama gibi özel programlara ve çeşitli burslara yapacakları başvurularda, kurumların istedikleri ALES puan şartını sağlamak için girdikleri bir sınavdır.

50 ALES Matematik ve 50 ALES Türkçe olmak üzere toplam 100 sorudan oluşan ALES’te sınav süresi 150 dakikadır (2,5 saat). Adaylar sınav sonucunda ALES Sayısal, ALES Sözel ve ALES Eşit Ağırlık olmak üzere üç ayrı ALES puanı almaktadırlar. Bu puanların geçerlilik süresi ise alındıkları tarihten itibaren 5 yıldır.

Eskişehir’de, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi bulunmaktadır.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Açıköğretim, Eczacılık, Edebiyat, Eğitim, Güzel Sanatlar, Hukuk, İktisadi ve İdari Bilimler, İktisat, İletişim Bilimleri, İşletme, Sağlık Bilimleri, Turizm fakülteleri ve Eğitim Bilimleri, Engelliler Araştırma, Güzel Sanatlar, İletişim Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Sosyal Bilimler enstitüleri bulunmaktadır.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde Diş Hekimliği, Fen Edebiyat, Hukuk, İktisadi ve İdari Bilimler, İlahiyat, Mühendislik Mimarlık, Sanat ve Tasarım, Sağlık Bilimleri, Tıp, Turizm, Ziraat fakülteleri ve Eğitim Bilimler, Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Sosyal Bilimler enstitüleri bulunmaktadır.

Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde Fen, Havacılık ve Uzay Bilimleri, Mimarlık ve Tasarım, Mühendislik, Spor Bilimleri fakülteleri ve Fen Bilimleri, Ulaştırma Bilimleri, Yer ve Uzay Bilimleri enstitüleri bulunmaktadır.

ALES Kursum ile Online ALES Hazırlık


Günümüz teknolojik çağının önemli bir eğitim türü olarak ön plana çıkan uzaktan eğitim modeli, her geçen gün etkinliğini arttırmakta ve bundan dolayı da ALES’e hazırlanan adayların daha fazla tercih ettiği bir çalışma yöntemi haline gelmektedir. Biz de ALES Kursum olarak, Eskişehir'den ve Türkiye’nin dört bir yanından ALES’e hazırlanan adaylara, sahip olduğumuz online eğitim platformuyla eksiksiz online ALES hazırlık dersleri sağlamaktayız. ALES Kursum’un kişiselleştirilmiş deneyim sunan eğitim olanaklarına sahip olan katılımcılarımız, diledikleri yerden istedikleri zaman erişebildikleri dersleri ve her daim kullanabilecekleri basılı ve dijital kaynakları ile kesintisiz bir online ALES eğitimi alabilmektedirler.

En İyi Ales Kursu Eskişehir


aleskursum.com, tecrübeli ALES hocalarından oluşan uzman bir ALES eğitmen kadrosunun yanında özgün içeriklerle zenginleştirilmiş kaynaklar da sağlayarak zengin bir online ALES hazırlık platformu sunmaktadır. İnternet bağlantınız olduğu sürece kesintisiz bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz ALES Kursum platformu, sınava hazırlıkta ihtiyaç duyacağınız tüm ders ve materyalleri sizlere sağlamaktadır. Online eğitim hizmetleri noktasında tecrübeli ALES hocaları ve sınav hazırlık süreciniz boyunca size özel destek alabileceğiniz ALES Kursum Destek ekibi ile sizlerin her zaman yanınızda olmaktayız.

Değinilmesi gereken bir diğer nokta da ALES Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı ALES başvurularına kısa sürenin kalabileceği potansiyel durumlarda hızlandırılmış ALES kursu Eskişehir ilinde ikamet edenler için önemli kolaylıklar sağlayabilmektedir. Biz de ALES Kursum olarak, ÖSYM takviminde meydana gelebilecek olası bir değişiklikte katılımcılarımızın derslerinin aksamayacağı şekilde eğitimlerimizi planlamakta, her zaman onların ihtiyaçlarını gözeten bir online ALES platformu olarak hizmet vermekteyiz.
Eskişehir
ALES Kursu Tavsiyesi
İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Eskişehir'de, yüksek lisans, doktora gibi lisansüstü programlara ya da araştırma görevlisi, öğretim görevlisi gibi akademik kadrolara girmek isteyen ve bunun için de ALES puanına ihtiyacı olan geniş bir lisans öğrenci ve mezun kitlesi bulunmaktadır. Siz de Eskişehir’de yaşıyor ve ALES’e başvurmayı planlıyorsanız hem Eskişehir’den hem de Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz ALES Kursum’un online ALES hazırlık kursu eğitimlerine katılarak, ALES’te hedeflediğiniz puanı almak için çalışmaya başlayabilirsiniz.
Eskişehir
ALES Kursu
Fiyatları
ALES kursu Eskişehir fiyatları, katılımcıların derslere canlı ya da kayıttan mı dahil olduklarına göre farklılık göstermektedir. Ayrıca, alınan eğitimlerin içerikleri, süresi ve adayın seviyesi de eğitimlerin fiyatları noktasında önemli etkenlerden bazılarıdır. Adaylar, ALES Kursum online ALES eğitimlerine bazı dönemlerde gerçekleştirilen kampanyalar aracılığıyla indirimli olarak da kaydolabilmektedirler.
ALES Kursum
Eskişehir
ALES Kursu
Eskişehir ALES hazırlık süreçleri kapsamında ÖSYM'nin düzenlediği ALES’e girecek adayların, söz konusu hazırlık süreçlerinde destek alacakları Eskişehir ALES kurslarını iyi seçmeleri çok önemlidir. Çünkü bir ALES kursu katılımcısına sınav hazırlık sürecinin her anında destek olabilmelidir. ALES’e girecek adayların eğitimden kaynağa tüm noktalarda imdadına yetişen online kurslar da hem hizmet hem de kalite bakımından onların eksiksiz bir ALES eğitimi almasına yardımcı olmaktadır.

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Kaynaklar

Ücretsiz Kaynaklar

Alanı veya seviyesi fark etmeksizin ALES'e hazırlanan tüm adaylarımıza ücretsiz kaynaklar sunuyoruz. Siz de e-mail adresinizle platformumuza ücretsiz bir şekilde üye olarak bu kaynakları edinebilirsiniz.

  • ALES Sözel Konu Anlatım
  • ALES Sayısal Konu Anlatım
  • ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme
  • ALES Sayısal Soru Çözümü ve Deneme

Deneyimli Eğitmenlerimiz

ALES Kursum bünyesindeki tecrübeli hocalarımız, verdikleri derslerle ALES'e hazırlanan katılımcılarımızın her daim yanında olmakta, onları eksiksiz bir şekilde sınava hazırlamaktadır.

Oktay ŞANLI

Oktay ŞANLI

ALES Geometri/Sayısal Mantık
İbrahim İŞBİLİR

İbrahim İŞBİLİR

ALES Sözel
İlker KARABULUT

İlker KARABULUT

ALES Sayısal

Platformumuzu
İncelediniz Mi?

Sizi sınavlara eksiksiz hazırlamak için , derslerimizin yanında kelime çalışmanıza, okuma yapmanıza , test ve deneme çözmenize ,tüm kitaplarınızı her yerden erişmenize olanak sağlayan eşsiz bir platform sunuyoruz.

platform