shape shape shape shape

ALES Sayısal Çalışma Paketi

ALES’e girmeyi planlayan ancak Sayısal alanda eksikleri bulunan adaylarımız ALES Sayısal Çalışma Paketi ile Sayısal Konu Anlatımı, Sayısal Soru Çözümü ve Deneme, Sayısal Mantık ve Geometri derslerine tek bir paketten çok daha indirimli şekilde katılabilmektedirler.
Bir yandan sayısal alana yönelik konu eksiklerinizi giderirken diğer yandan öğreneceğiniz soru çözüm teknikleri ve detay ipuçları ile mevcut bilginizi artırmanızı sağlayacak ALES Sayısal Çalışma Paketi, deneme çözümleriyle de hız ve pratiklik kazanmanıza ve sınava yönelik gerçek anlamda deneyim sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.
Açıklama
Ders Bilgileri
S.S.S
Yorumlar

ALES Sayısal'da Fark Yaratın

ALES Sayısal Çalışma Paketi, sayısal alandan ALES’e hazırlanan katılımcılarımızın gerek soru çözümü noktasında eksikleri bulunan gerekse de konu bilgisi anlamında hatırlatmalara ihtiyaç duyan adaylarımızın soru ve deneme çözümleri yaparak mevcut bilgilerini pekiştirmelerine ve pratiklik kazanarak puanlarını artırmalarına yardımcı olacak, ALES Sayısal Konu Anlatım, ALES Sayısal Soru Çözümü ve Deneme gruplarından oluşan ALES eğitim paketidir.

ALES Sayısal Konu Anlatımı eğitiminde katılımcılarımıza, ALES’te ihtiyaç duyacakları tüm sayısal konularının eksiksiz şekilde öğretilmesi amaçlanır. Rasyonel sayılardan mutlak değere, problemlerden işlem ve modüler aritmetiğe kadar ALES’te karşılaşabilecekleri tüm sayısal konularını herhangi bir atlama olmadan, detaylı soru çözümü ve tekrarlar eşliğinde öğrenmeleri sağlanır. Katılımcılarımızın sınavda karşılaşabilecekleri Sayısal Mantık sorularına yönelik başarı oranlarını artıracak Sayısal Mantık soru tipi çalışmaları gerçekleştirilecektir. Özellikle de bu sorular üzerine verilecek önemli taktik ve ipuçları ile katılımcılarımız doğru sayılarını artırabilecek ve mantık sorularını çok daha hızlı çözebileceklerdir.

ALES Sayısal Soru Çözümü ve Deneme eğitiminde ise katılımcılarımızın eğitmenimizle birlikte Matematik ve Geometri soru tipi üzerine yapacakları detaylı soru çözümü çalışmalarını, soru çözüm tekniklerini ve önemli ipuçlarını içermektedir. Katılımcılarımız hem soru tipleri üzerine deneyimlerini artıracak hem de daha hızlı soru çözmeye başlayacaklardır. Sınav hazırlığı boyunca ihtiyaç duyacakları genel sayısal deneme tecrübesini bu eğitim aracılığıyla kazanacaklardır.

ALES Sayısal Çalışma Paketine katılan adaylarımızın eğitim süreleri boyunca derslerde ve bireysel çalışmalarında faydalanacakları ders notları da ücretsiz olarak platformlarına yüklenecektir.

Resmî iş günleri ve çalışma saatlerinde işlem yaptırabilirsiniz. Adaylar sınav ücretlerini, https://ais.osym.gov.tr/ adresinden ALES’e başvuru yaptıktan sonra kılavuzda belirtilen bankalardan birine şahsen ve online olarak veya https://odeme.osym.gov.tr/ adresinden online olarak yatırabilirler.

2016 ALES İlkbahar sınav giriş ücreti: 80 TL.

2016 ALES Sonbahar sınav giriş ücreti: 80 TL.

 

2017 ALES İlkbahar sınav giriş ücreti: 90 TL.

2017 ALES Sonbahar sınav giriş ücreti: 90 TL.

 

2018 ALES İlkbahar sınav giriş ücreti: 100 TL.

2018 ALES/2 sınav giriş ücreti: 100 TL.

2018 ALES/3 sınav giriş ücreti: 100 TL.

 

 

2019 ALES/1 sınav giriş ücreti: 120 TL.

2019 ALES/2 sınav giriş ücreti: 120 TL.

2019 ALES/3 sınav giriş ücreti: 120 TL.

 

2020 ALES/1 sınav giriş ücreti: 130 TL.

2020 ALES/2 sınav giriş ücreti: 130 TL.

ALES Sayısal Çalışma Paketi

ALES Sayısal Çalışma Paketi
Eğitimler Yakında Başlayacak

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

ALES Sözel Konu Anlatım

ALES Sözel Konu Anlatım

24+ ders
48+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
ALES Sayısal Konu Anlatım

ALES Sayısal Konu Anlatım

24+ ders
48+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
ALES Sayısal Soru Çözümü ve Deneme

ALES Sayısal Soru Çözümü ve Deneme

24+ ders
48+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme

ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme

24+ ders
48+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak