shape shape shape shape

ALES Plus Çalışma Paketi

ALES Plus Çalışma Paketi, ALES’e hazırlanan ancak hem Sayısal hem de Sözel alana yönelik eksiklerini detaylı soru ve deneme çözümleri ile birlikte yapılacak soru tipi analizleriyle gidermek isteyen adaylarımız için tüm eğitimlerimizin tek bir yerde buluştuğu ALES çalışma paketidir.
Soru çözüm ve deneme dersleri üzerinden hem konu eksiklerinizi giderebileceğiniz hem de mevcut bilgilerinizi pekiştirme fırsatı bulabileceğiniz ALES Ful Çalışma Paketi ile sınava yönelik hız ve deneyim kazanarak hedeflediğiniz puanlara ulaşmanız için eksiksiz bir hazırlık süreci sağlanmaktadır.
Açıklama
Ders Bilgileri
S.S.S
Yorumlar

ALES'te Fark Yaratın

ALES Plus Çalışma Paketi, içeriğinde yer alan ALES Sayısal ve ALES Sözel eğitimleriyle katılımcılarının tüm alanlardan yüksek puanlarla ayrılabilmesi noktasında onlara yoğun bir ALES hazırlık süreci sunmaktadır.

ALES Sayısal Soru Çözümü ve Deneme, ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme dersleri, katılımcılarımızın Sayısal ve Sözel alanlarına yönelik mevcut bilgi düzeylerini artırmalarına ve derslerde yapılacak soru tipi analizleri ile soru çözümü noktasında daha üst seviyelere çıkmalarına yardımcı olmaktadır. Katılımcılarımızın Sayısal ve Sözel testleri üzerine öğrendiklerini olabildiğince pekiştirerek gerçek sınava yönelik hız ve aşinalık kazanmaları ve daha yüksek puanlara ulaşmaları noktasında onlara destek olmaktadır.

ALES Sayısal Konu Anlatımı ve ALES Sözel Konu Anlatımı eğitiminde katılımcılarımıza, ALES’te ihtiyaç duyacakları tüm konularının eksiksiz şekilde öğretilmesi amaçlanır.

Sınavda karşılaşabilecekleri mantık sorularına yönelik başarı oranlarını artıracak Sayısal Mantık soru tipi çalışmaları gerçekleştirilecektir. Özellikle de bu sorular üzerine verilecek önemli taktik ve ipuçları ile katılımcılarımız doğru sayılarını artırabilecek ve mantık sorularını çok daha hızlı çözebileceklerdir.

Ayrıca, ALES Plus Çalışma Paketi’ne dahil olan katılımcılarımızın online eğitimlerinde ihtiyaç duyacakları tüm dijital materyaller ücretsiz olarak bireysel eğitim platformlarına yüklenmektedir.

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) 2018 yılı itibariyle yılda üç kez yapılan bir sınavdır. ÖSYM tarafından açıklanan başvuru süresi boyunca ais.osym.gov.tr adresinden başvurularını yapabilirsiniz. ÖSYM Aday İşlemleri Sisteminde eğitim bilgileriniz ve geçerli fotoğrafınız bulunuyorsa online olarak https://ais.osym.gov.tr/ adresinden bireysel başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğitim bilgileriniz ve fotoğrafınız geçerli değilse ÖSYM’nin ilgili sınav kılavuzunda açıklamış olduğu ÖSYM Başvuru Merkezlerinden veya ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden bilgilerinizi güncelleterek başvuru yapabilirsiniz. ÖSYM, ÖSYM Başvuru Merkezlerinde görevli memurlar tarafından son 50 ay içinde çekilmiş fotoğrafı geçerli sayar. ÖSYM Başvuru Merkezlerinde adayların çekilen fotoğrafı ÖSYM Aday İşlemleri Sistemine aktarılır. Resmî iş günleri ve çalışma saatlerinde işlem yaptırabilirsiniz.

ALES Plus Çalışma Paketi

ALES Plus Çalışma Paketi
Eğitimler Yakında Başlayacak

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

ALES Sözel Konu Anlatım

ALES Sözel Konu Anlatım

24+ ders
48+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
ALES Sayısal Konu Anlatım

ALES Sayısal Konu Anlatım

24+ ders
48+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme

ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme

24+ ders
48+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak