shape shape shape shape
İstanbul ALES Kursu

İstanbul ALES Kursu

İstanbul ALES Kursu ile sıfırdan ya da belirli bir seviyeden başlayarak ALES’e hazırlanabilir, seviyenize uygun uzman bir kadro tarafından verilecek online eğitimlerle ALES’te başarıya ulaşabilirsiniz.
İstanbul ALES Kursu
ALES'e hazırlanmanın en yeni yolu
ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı), ÖSYM tarafından düzenlenen, adayların yüksek lisans ve doktora kapsamındaki lisansüstü programlara, öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi gibi akademik kadro atamalarına, mühendislik tamamlama gibi özel programlara ve çeşitli burslara yapacakları başvurularda, kurumların istedikleri ALES puan şartını sağlamak için girdikleri bir sınavdır.

50 ALES Matematik ve 50 ALES Türkçe olmak üzere toplam 100 sorudan oluşan ALES’te sınav süresi 150 dakikadır (2,5 saat). Adaylar sınav sonucunda ALES Sayısal, ALES Sözel ve ALES Eşit Ağırlık olmak üzere üç ayrı ALES puanı almaktadırlar. Bu puanların geçerlilik süresi ise alındıkları tarihten itibaren 5 yıldır.

İstanbul’da, Acıbadem Üniversitesi, Altınbaş Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Beykoz Üniversitesi, Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi, Biruni Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Demiroğlu Bilim Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi , Fenerbahçe Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Gedik Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Işık Üniversitesi , İbn Haldun Üniversitesi, İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi, İstanbul Arel Üniversitesi, İstanbul Atlas Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, İstanbul Esenyurt Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi, İstanbul Kent Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi, İstanbul Medipol Üniversitesi, İstanbul Rumeli Üniversitesi, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, İstanbul Şehir Üniversitesi, , İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, İstinye Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi , Koç Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, MEF Üniversitesi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Piri Reis Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Türk-Alman Üniversitesi, Üsküdar Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi bulunmaktadır.

ALES Kursum ile Online ALES Hazırlık


Uzaktan eğitimin oldukça önem kazandığı günümüz şartlarında Online ALES eğitimi almak artık çok kolay. Biz de ALES Kursum olarak İstanbul’dan ve Türkiye’nin her yerinden ALES’e hazırlanan tüm adaylara yönelik diledikleri yerden, istedikleri zaman erişebilecekleri online ALES hazırlık dersleri vermekteyiz. ALES Kursum ile evinizin rahatlığında zaman tasarrufundan yararlanarak, seviyenize ve alanınıza yönelik eğitim ve kaynaklara dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

En İyi Ales Kursu İstanbul


aleskursum.com online eğitim platformu ile bilindik eğitim yöntemlerinden farklı, özgün içeriklerle zenginleştirilmiş kaynaklar ve tecrübeli ALES hocalarından oluşan uzman bir ALES eğitmen kadrosundan online eğitim alabilirsiniz. ALES online kursunuza ve sınava hazırlanırken yardımcı olabilecek tüm materyaller online eğitim platformunda yer almaktadır. Tüm derslerinize ve kaynaklarınıza internet bağlantınız olduğu sürece sadece bir tıkla ulaşabilme kolaylığınız bulunmaktadır. ALES Kursum, uzaktan eğitim konusunda tecrübeli ALES hocaları ve sürecinizde kişiye özel destek alabileceğiniz ALES Destek ekibi ile sizlerin her zaman yanında olacaktır.

Değinilmesi gereken bir diğer nokta da ALES Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı ALES başvurularına kısa sürenin kalabileceği potansiyel durumlarda hızlandırılmış ALES kursu İstanbul ilinde ikamet edenler için önemli kolaylıklar sağlayabilmektedir. Biz de ALES Kursum olarak, ÖSYM takviminde meydana gelebilecek olası bir değişiklikte katılımcılarımızın derslerinin aksamayacağı şekilde eğitimlerimizi planlamakta, her zaman onların ihtiyaçlarını gözeten bir online ALES platformu olarak hizmet vermekteyiz.
İstanbul
ALES Kursu Tavsiyesi
İstanbul’da, yüksek lisans ve doktora yapmak ya da araştırma görevlisi, öğretim görevlisi gibi akademik kadrolara atanmak için ALES puanına ihtiyaç duyan büyük bir aday kitlesi bulunmaktadır. Siz de İstanbul’da yaşıyor ve ALES’e girmeyi planlıyorsanız hem İstanbul’dan hem de Türkiye’nin her yerinden erişim sağlayabileceğiniz ALES Kursum’un online ALES hazırlık kursu eğitimlerine katılabilir, ALES’te hedeflediğiniz puanı kazanabilirsiniz.
İstanbul
ALES Kursu
Fiyatları
ALES kursu İstanbul fiyatları ALES Kursum’a kaydolan adayların seviyelerine ve aldıkları eğitimlerin içeriklerine ve süresine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca, eğitimlerin canlı ya da kayıttan olması da belirli bir fiyat farkı yaratmaktadır. Yine bazı dönemlerde uygulanan kampanyalarla birlikte de eğitimlerin fiyatlarında değişiklikler meydana gelebilmektedir.
ALES Kursum
İstanbul
ALES Kursu
İstanbul ALES hazırlık noktasında ÖSYM tarafından düzenlenen ALES’e girecek adayların, hazırlık süreçlerinde tercih edecekleri İstanbul ALES kursları tavsiyelerini dikkatli değerlendirmeleri gerekmektedir. Çünkü tercih edilecek kurs adaya eksiksiz bir eğitim sağlayabilmelidir. Günümüzde ise online kurslar, eğitimler, kaynaklar ve motivasyon anlamında adayların ALES’te ihtiyaç duyacakları tüm desteği onlara sunabilmektedir.

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Kaynaklar

Ücretsiz Kaynaklar

Alanı veya seviyesi fark etmeksizin ALES'e hazırlanan tüm adaylarımıza ücretsiz kaynaklar sunuyoruz. Siz de e-mail adresinizle platformumuza ücretsiz bir şekilde üye olarak bu kaynakları edinebilirsiniz.

  • ALES Sözel Konu Anlatım
  • ALES Sayısal Konu Anlatım
  • ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme
  • ALES Sayısal Soru Çözümü ve Deneme

Deneyimli Eğitmenlerimiz

ALES Kursum bünyesindeki tecrübeli hocalarımız, verdikleri derslerle ALES'e hazırlanan katılımcılarımızın her daim yanında olmakta, onları eksiksiz bir şekilde sınava hazırlamaktadır.

Oktay ŞANLI

Oktay ŞANLI

ALES Geometri/Sayısal Mantık
İbrahim İŞBİLİR

İbrahim İŞBİLİR

ALES Sözel
İlker KARABULUT

İlker KARABULUT

ALES Sayısal

Platformumuzu
İncelediniz Mi?

Sizi sınavlara eksiksiz hazırlamak için , derslerimizin yanında kelime çalışmanıza, okuma yapmanıza , test ve deneme çözmenize ,tüm kitaplarınızı her yerden erişmenize olanak sağlayan eşsiz bir platform sunuyoruz.

platform