shape shape shape shape

ALES Sözel Çalışma Paketi

Sözel Konu Anlatım, Sözel Soru Çözümü ve Deneme derslerinden oluşan ALES Sözel Çalışma Paketi, sınava hazırlık sürecinde ihtiyaç duyacağınız ayrıntılı ALES Sözel soru ve deneme çözümü eğitimlerini tek bir pakette çok daha indirimli olarak bir araya getirmektedir.
Hem konu eksiklerinizi giderebileceğiniz hem de önemli ipuçları ve deneme çözümleri ile hız ve pratiklik kazanmanıza yardımcı olacak ALES Sözel Çalışma Paketi, online platformunuz aracılığıyla dilediğiniz yerden istediğiniz zaman derslerinize erişebilme imkanı sunmaktadır.
Açıklama
Ders Bilgileri
S.S.S
Yorumlar

ALES Sözel'de Fark Yaratın

ALES Sözel Çalışma Paketi, ALES’e girmek isteyen ancak gerek soru çözümü noktasında eksikleri bulunan gerekse de konu bilgisi anlamında hatırlatmalara ihtiyaç duyan adaylarımızın ALES Sözel Konu Anlatım, ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme eğitimlerine tek bir paketten indirimli olarak katılabildiği bir ALES eğitim paketidir.

ALES Sözel Konu Anlatımı eğitimde, sözcükte, cümlede ve paragrafta anlamdan anlatım tekniklerine ve bozukluklarına kadar ALES Sözel müfredatına dair tüm konular eksiksiz şekilde ele alınacaktır. Sınavda karşılaşabileceği sözel mantık soru tipi türleri üzerinden en kolay ve hızlı çözüm yöntemleri öğretilecek, doğru cevaba ulaşmada önemli rol oynayacak detay ipuçları paylaşılacaktır.

ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme eğitiminde ise katılımcılarımız eğitmenimizle birlikte işleyecekleri ALES Sözel soru tipi çalışmalarında, hem detaylı soru tipi analizleri ve çözümleri yapacaklar hem de önemli ipuçları öğreneceklerdir, ihtiyaç duyacakları hız ve pratikliği kazanmalarına yardımcı olacak bol bol sözel deneme çözümleri gerçekleştireceklerdir.

Ayrıca, ALES Sözel Çalışma Paketine dahil olan katılımcılarımızın eğitimleri süresince ihtiyaç duyacakları tüm dijital ders materyalleri ücretsiz olarak eğitim platformlarına yüklenecektir.

ÖSYM Aday İşlemleri Sisteminde eğitim bilgileriniz ve geçerli fotoğrafınız bulunuyorsa online olarak https://ais.osym.gov.tr/ adresinden bireysel başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğitim bilgileriniz ve fotoğrafınız geçerli değilse ÖSYM’nin ilgili sınav kılavuzunda açıklamış olduğu ÖSYM Başvuru Merkezlerinden veya ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden bilgilerinizi güncelleterek başvuru yapabilirsiniz. ÖSYM, ÖSYM Başvuru Merkezlerinde görevli memurlar tarafından son 50 ay içinde çekilmiş fotoğrafı geçerli sayar. ÖSYM Başvuru Merkezlerinde adayların çekilen fotoğrafı ÖSYM Aday İşlemleri Sistemine aktarılır. ÖSYM Başvuru Merkezlerinin adresleri bilgilerine, ÖSYM’nin belirlediği başvuru süreci tarihlerinde http://www.osym.gov.tr internet adresinden ulaşabilirsiniz

ALES Sözel Çalışma Paketi

ALES Sözel Çalışma Paketi
Eğitimler Yakında Başlayacak

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

ALES Sözel Konu Anlatım

ALES Sözel Konu Anlatım

24+ ders
48+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
ALES Sayısal Konu Anlatım

ALES Sayısal Konu Anlatım

24+ ders
48+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme

ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme

24+ ders
48+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak