shape shape shape shape

Hakkımızda

ALES’te Başarının Artık Yeni Bir Yüzü Var!

ALES Kursum, özgün içerik ve uygulamalara sahip güncel platformu ile katılımcılarını ALES’e eksiksiz bir şekilde hazırlar, başarıya giden yolda her daim yanlarında olur.

ALES Kursum'da katılımcılarımıza, kalıplaşmış yöntemlerden uzak, yenilikçi ve destekleyici platformumuz eşliğinde kesintisiz bir sınav hazırlık süreci sunuyoruz.

ALES'te ihtiyaç duyacakları tüm eğitimleri ve materyalleri interaktif platformumuz aracılığıyla onlara ulaştırıyoruz. ALEs Kursum olarak seviyeleri ne olursa olsun sınava hazırlanan tüm dostlarımızın hassasiyetlerini paylaşıyor, samimi bir online ortamda hedefledikleri noktaya ulaşabilmeleri için en az onlar kadar biz de gayret gösteriyoruz.

Hakkımızda

Evinizdeki
Online Dershane

ALES Kursum'a katılarak dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman derslerinize erişim sağlayabilir.

Uzman
Eğitmenler
Canlı ve
Kayıttan
Ücretsiz Kaynaklar
Sınav Soruları

Popüler Eğitmenlerimiz

ALES Kursum bünyesindeki tecrübeli hocalarımız, verdikleri derslerle ALES'e hazırlanan katılımcılarımızın her daim yanında olmakta, onları eksiksiz bir şekilde sınava hazırlamaktadır.

Bilge Oral Atak

Bilge Oral Atak

Matematik Öğretmeni
Rıdvan Özdemir

Rıdvan Özdemir

Türkçe Öğretmeni

Katılımcı Görüşleri

Platformumuzu
İncelediniz Mi?

Sizi sınavlara eksiksiz hazırlamak için , derslerimizin yanında kelime çalışmanıza, okuma yapmanıza , test ve deneme çözmenize ,tüm kitaplarınızı her yerden erişmenize olanak sağlayan eşsiz bir platform sunuyoruz.

platform