shape shape shape shape

Hakkımızda

ALES’te Başarının Artık Yeni Bir Yüzü Var!

ALES Kursum, deneyimli eğitmen kadrosu ve online eğitim platformu ile kullanıcılarına eşsiz bir sınav hazırlık süreci sunar.

ALES Kursum'da katılımcılarımıza, kalıplaşmış yöntemlerden uzak, yenilikçi ve destekleyici platformumuz eşliğinde kesintisiz bir sınav hazırlık süreci sunuyoruz.

ALES'te ihtiyaç duyacakları tüm eğitimleri ve materyalleri interaktif platformumuz aracılığıyla onlara ulaştırıyoruz. ALEs Kursum olarak seviyeleri ne olursa olsun sınava hazırlanan tüm dostlarımızın hassasiyetlerini paylaşıyor, samimi bir online ortamda hedefledikleri noktaya ulaşabilmeleri için en az onlar kadar biz de gayret gösteriyoruz.

Hakkımızda
Uzman
Eğitmenler
Canlı ve
Kayıttan
Ücretsiz Kaynaklar
Sınav Soruları

Deneyimli Eğitmenlerimiz

ALES Kursum bünyesindeki tecrübeli hocalarımız, verdikleri derslerle ALES'e hazırlanan katılımcılarımızın her daim yanında olmakta, onları eksiksiz bir şekilde sınava hazırlamaktadır.

Oktay ŞANLI

Oktay ŞANLI

ALES Geometri/Sayısal Mantık
İbrahim İŞBİLİR

İbrahim İŞBİLİR

ALES Sözel
İlker KARABULUT

İlker KARABULUT

ALES Sayısal

Katılımcı Görüşleri

Katılımcılarımızı önemsiyor, onların görüşlerinin rehberliğinde platformumuzu her geçen gün daha da yükseğe taşıyoruz.

Platformumuzu
İncelediniz Mi?

Sizi sınavlara eksiksiz hazırlamak için , derslerimizin yanında kelime çalışmanıza, okuma yapmanıza , test ve deneme çözmenize ,tüm kitaplarınızı her yerden erişmenize olanak sağlayan eşsiz bir platform sunuyoruz.

platform