shape shape shape shape
Ankara ALES Kursu

Ankara ALES Kursu

Ankara ALES Kursu ile sıfırdan ya da belirli bir seviyeden başlayarak ALES’e hazırlanabilir, seviyenize uygun uzman bir kadro tarafından verilecek online eğitimlerle ALES’te başarıya ulaşabilirsiniz.
Ankara ALES Kursu
ALES'e hazırlanmanın en yeni yolu
ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı), ÖSYM tarafından düzenlenen, adayların yüksek lisans ve doktora kapsamındaki lisansüstü programlara, öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi gibi akademik kadro atamalarına, mühendislik tamamlama gibi özel programlara ve çeşitli burslara yapacakları başvurularda, kurumların istedikleri ALES puan şartını sağlamak için girdikleri bir sınavdır.

50 ALES Matematik ve 50 ALES Türkçe olmak üzere toplam 100 sorudan oluşan ALES’te sınav süresi 150 dakikadır (2,5 saat). Adaylar sınav sonucunda ALES Sayısal, ALES Sözel ve ALES Eşit Ağırlık olmak üzere üç ayrı ALES puanı almaktadırlar. Bu puanların geçerlilik süresi ise alındıkları tarihten itibaren 5 yıldır.

Ankara’da, Ankara Üniversitesi, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, TED Üniversitesi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Yüksek İhtisas Üniversitesi, Anka Teknoloji Üniversitesi, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Ankara Medipol Üniversitesi, Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, Lokman Hekim Üniversitesi, Ostim Teknik Üniversitesi, Türk Hava Kurumu Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi bulunmaktadır.

ALES Kursum ile Online ALES Hazırlık


Çağımızın teknolojik gelişmelere olan yatkınlığı ile birlikte günümüzde uzaktan eğitim hizmetleri oldukça kolay erişilebilen ve sıklıkla tercih edilen bir eğitim modeli haline gelmiştir. Her geçen gün önemini ve sağladığı imkanları arttırması da bireylerin online eğitimi daha çok tercih etmesi durumunu ortaya çıkarmaktadır. Biz de ALES Kursum olarak, sahip olduğumuz online eğitim platformumuzla Ankara’dan ve Türkiye’nin her yerinden ALES’e girecek adaylara, eksiksiz online ALES hazırlık dersleri sunmaktayız. Diledikleri yerden istedikleri zaman derslerine ve kaynaklarına erişebildikleri ALES Kursum platformu ile katılımcılarımız kişiselleştirilmiş bir deneyim eşliğinde ALES’e yönelik kesintisiz eğitimler alabilmektedirler.

En İyi Ales Kursu Ankara


Özgün içeriklerle zenginleştirilmiş kaynaklarla birlikte tecrübeli ALES hocalarından oluşan uzman bir ALES eğitmen kadrosundan alacağınız online eğitimlerinize, aleskursum.com online eğitim platformundan rahatlıkla erişebilme imkanınız bulunmaktadır. ALES hazırlıkta ihtiyaç duyacağınız tüm ders ve materyallere internet bağlantınız olduğu sürece tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Uzaktan eğitim konusunda tecrübeli ALES hocaları ve sınav hazırlık sürecinizde kişiye özel destek alabileceğiniz ALES Destek ekibi ile ALES Kursum, sizlerin her zaman yanınızda yer almaktadır.

Değinilmesi gereken bir diğer nokta da ALES Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı ALES başvurularına kısa sürenin kalabileceği potansiyel durumlarda hızlandırılmış ALES kursu Ankara ilinde ikamet edenler için önemli kolaylıklar sağlayabilmektedir. Biz de ALES Kursum olarak, ÖSYM takviminde meydana gelebilecek olası bir değişiklikte katılımcılarımızın derslerinin aksamayacağı şekilde eğitimlerimizi planlamakta, her zaman onların ihtiyaçlarını gözeten bir online ALES platformu olarak hizmet vermekteyiz.
Ankara
ALES Kursu Tavsiyesi
Başkent Ankara’da, lisans mezunu olup yüksek lisans ve doktora gibi lisansüstü programlara başvurmak ya da öğretim görevlisi, araştırma görevlisi gibi akademik kadrolara yerleşmek için ALES puanına ihtiyaç duyan yoğun bir nüfus bulunmaktadır. Siz de Ankara’da yaşıyor ve ALES’e girmeyi planlıyorsanız hem Ankara’dan hem de Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz ALES Kursum’un online ALES hazırlık kursu eğitimlerine dahil olarak, ALES’te hedeflediğiniz puan için çalışmaya başlayabilirsiniz.
Ankara
ALES Kursu
Fiyatları
ALES kursu Ankara fiyatları, ALES Kursum online ALES eğitimlerine katılan adayların aldıkları eğitimlerin içeriklerine, süresine ve adayların seviyelerine göre farklılık gösterebilmektedir. Yine bazı dönemlerde uygulanan kampanyalarla birlikte adaylar eğitimlere indirimli olarak katılabilmektedirler. Ayrıca, derslerin canlı ya da kayıttan olması durumu da fiyatlarını etkileyebilmektedir.
ALES Kursum
Ankara
ALES Kursu
ÖSYM tarafından düzenlenen ALES’e girecek adayların, Ankara ALES hazırlık süreçlerinde destek alacakları Ankara ALES kurslarını seçerken titiz olmaları önemlidir. Çünkü adayın tercih edeceği kurs her anlamda eksiksiz bir eğitim sunabilmelidir. Günümüzde de dersler, kaynaklar vb. noktalarda ALES’e girecek adaylara ihtiyaç duyacakları tüm hizmet ve kaliteyi online kurs eğitimleri kolaylıkla sağlayabilmektedir.

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Kaynaklar

Ücretsiz Kaynaklar

Alanı veya seviyesi fark etmeksizin ALES'e hazırlanan tüm adaylarımıza ücretsiz kaynaklar sunuyoruz. Siz de e-mail adresinizle platformumuza ücretsiz bir şekilde üye olarak bu kaynakları edinebilirsiniz.

  • ALES Sözel Konu Anlatım
  • ALES Sayısal Konu Anlatım
  • ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme
  • ALES Sayısal Soru Çözümü ve Deneme

Deneyimli Eğitmenlerimiz

ALES Kursum bünyesindeki tecrübeli hocalarımız, verdikleri derslerle ALES'e hazırlanan katılımcılarımızın her daim yanında olmakta, onları eksiksiz bir şekilde sınava hazırlamaktadır.

Oktay ŞANLI

Oktay ŞANLI

ALES Geometri/Sayısal Mantık
İbrahim İŞBİLİR

İbrahim İŞBİLİR

ALES Sözel
İlker KARABULUT

İlker KARABULUT

ALES Sayısal

Platformumuzu
İncelediniz Mi?

Sizi sınavlara eksiksiz hazırlamak için , derslerimizin yanında kelime çalışmanıza, okuma yapmanıza , test ve deneme çözmenize ,tüm kitaplarınızı her yerden erişmenize olanak sağlayan eşsiz bir platform sunuyoruz.

platform