shape shape shape shape
Ornek Sehir Sayfasi

Ornek Sehir Sayfasi

evinizdeki online dershane
trabzon ales ve yds kursu
öğrenmenin yeni yolu ile tanışın
YDS, (Yabancı Dil Sınavı) ÖSYM tarafından düzenlenen kamu kurum ve kuruluşlarınca talep edilen yabancı dil yeterliliğini sağlamak bunu yanı sıra kamu personeli ve akademik kadrolara yerleşmek isteyen adayların girebildiği bir yabancı dil sınavıdır.
Trabzon‘da Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Avrasya Üniversitesi bulunmaktadır. Karadeniz Teknik Üniversitesi‘nde, Tıp, Eğitim, İletişim, Mühendislik, Diş Hekimliği, Fen Edebiyat, İslami İlimler, Spor Bilimleri, Güzel Sanatlar, Mimarlık ve Tasarım, Ziraat ve Doğa Bilimleri, İktisadi ve İdari Bilimler fakülteleri ve Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Sağlık Bilimleri enstitüleri bulunmaktadır. Remzi Hoca online YDS Kursu’nda genel İngilizce eğitimleri ile alt yapınızı tamamlayarak ileri düzey sınava hazırlık eğitimleriyle de eksiksiz bir şekilde YDS’ye hazırlanabilirsiniz. YDS’ye yönelik online İngilizce kursları; gramer çalışmaları, soru tipi çalışmaları, deneme sınavları ve okuma-anlamanızı geliştirecek çalışmalar ile YDS’de hedeflediğiniz puanlara ulaşmanızı sağlar.
evinden hazırlan
nasıl çalışır?
Eğer siz de Trabzon‘da yaşıyorTrabzon’da bir kamu kurumu ya da özel kurumda çalışıyor ve Trabzon’da bir YDS kursuna gitmek istiyorsanız size hem Trabzon’dan hem de Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz online YDS kursu imkanları sunuyoruz.
fiyatlandırma
kurs ücretleri
Remzi Hoca Trabzon YDS kursu fiyatları kişinin seviyesine, katılım göstereceği eğitimlerin canlı ya da kayıttan olmasının yanı sıra adayın ödeme yöntemine ve dönemsel kampanyalara göre farklılık göstermektedir.
detaylar
platform içeriği
Remzi Hoca tarafından geliştirilen www.remzihoca.com adresinde yer alan interaktif bir platform üzerinde işlenen online YDS kursları, YDS’ye girecek bir adaya sıfırdan başlayarak eksiksiz bir şekilde hazırlanma imkanı sunar.

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Kaynaklar

Ücretsiz Kaynaklar

Alanı veya seviyesi fark etmeksizin ALES'e hazırlanan tüm adaylarımıza ücretsiz kaynaklar sunuyoruz. Siz de e-mail adresinizle platformumuza ücretsiz bir şekilde üye olarak bu kaynakları edinebilirsiniz.

  • ALES Sözel Konu Anlatım
  • ALES Sayısal Konu Anlatım
  • ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme
  • ALES Sayısal Soru Çözümü ve Deneme

Deneyimli Eğitmenlerimiz

ALES Kursum bünyesindeki tecrübeli hocalarımız, verdikleri derslerle ALES'e hazırlanan katılımcılarımızın her daim yanında olmakta, onları eksiksiz bir şekilde sınava hazırlamaktadır.

Oktay ŞANLI

Oktay ŞANLI

ALES Geometri/Sayısal Mantık
İbrahim İŞBİLİR

İbrahim İŞBİLİR

ALES Sözel
İlker KARABULUT

İlker KARABULUT

ALES Sayısal

Platformumuzu
İncelediniz Mi?

Sizi sınavlara eksiksiz hazırlamak için , derslerimizin yanında kelime çalışmanıza, okuma yapmanıza , test ve deneme çözmenize ,tüm kitaplarınızı her yerden erişmenize olanak sağlayan eşsiz bir platform sunuyoruz.

platform