shape shape shape shape

ALES Türkçe Soru Çözümü 1

ALES Türkçe Soru Çözümü 1 canlı yayınına katılarak tecrübeli hocamızla birlikte Türkçe soruları üzerine en önemli detayları öğrenebilirsiniz.
Açıklama
S.S.S
Yorumlar
ALES Türkçe Soru Çözümü 1, ALES Kursum tarafından sınava sözel alandan hazırlananlar için genel bir tekrar fırsatı sunmak ve soru tipleri üzerine önemli ipuçlarını öğretmek adına yapılacak bir canlı soru çözüm yayınıdır.

Hem ALES Kursum Platformu'ndan hem de YouTube kanalından ücretsiz olarak katılabileceğiniz canlı yayında tecrübeli eğitmenlerimizden olan Ersin Yıldırım ile Türkçe soru tipleri üzerine ayrıntılı soru çözümleri gerçekleştirebilir ve merak ettiklerinizi anında hocamıza sorarak yanıtlar alabilirsiniz.

Canlı soru çözümünde;
  • Türkçe soru tipleri anlatılacak
  • Detaylı soru çözümleri yapılacak
  • Soru çözümlerine yönelik önemli ipuçları öğretilecek
  • Sınav performansınız artracak tüyolar verilecek
ALES Kursum Webinar, ALES Kursum tarafından sınava hazırlanan adaylar için sınava yönelik çeşitli eğitimlerin verildiği bir webinar platformudur. Webinarlara katılmak için ilgili webinarın başlama saatinden önce bilgilendirme sayfasında yer alan “Kayıt Ol” butonuna basarak katılım sağlayabilirsiniz. ALES Kursum platformumuza üyeyseniz katılımınız direkt sağlanacaktır. Değilseniz öncelikle platforma ücretsiz bir şekilde üye olmanız ve daha sonrasında webinara katılım sağlamanız gerekmektedir. İnternet bağlantısı olan bir bilgisayar, tablet veya mobil telefon aracılığıyla ALES Kursum Platformu’ndan ya da ALES Kursum YouTube kanalından webinarları izleyebilirsiniz. Her webinarın belirli bir kontenjan sayısı bulunmaktadır. Kontenjan dahilindeki katılımcılar webinarlara ALES Kursum platformu üzerinden katılabilir, webinar esnasında sesli ve yazılı olarak soru yöneltebilmektedirler. Kontenjan dışı katılımcılarımız ise webinarı ALES Kursum YouTube kanalından herhangi bir kontenjan sınırı olmadan canlı olarak izleyebilmektedirler. Ancak sadece yayına ait sohbet ekranı üzerinden yazılı soru yöneltebilmektedirler. Hayır, ALES Kursum Platformundan veya ALES Kursum YouTube kanalından herhangi bir ek yazılıma gerek kalmadan webinarları izleyebilirsiniz. Webinarlar canlı soru çözümlerinden sınava yönelik bilgi ve motive edici konuşmalara kadar birçok farklı kategori üzerinden gerçekleştirilmektedir. Konuşmacılar webinar konularına göre değişiklik göstermektedir. Webinarlarda ALES Kursum’un tecrübeli eğitmenleri ile birlikte alanında uzman farklı konuşmacılar da yer alacaktır. Evet. Webinara ALES Kursum platformundan katıldığınız takdirde konuşmacılara hem yazılı hem de sözlü olarak soru sorabilirsiniz. ALES Kursum YouTube kanalından katıldığınızda ise sadece canlı yayına ait sohbet ekranı üzerinden yazılı olarak soru yöneltebilirsiniz. Evet. Webinarlar başladığında ALES Kursum YouTube kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz. Ücretler webinarlara göre değişiklik göstermektedir. Bazı webinarlar ücretsiz olmakla birlikte belirli bir ücret dahilinde katılım sağlanan webinarlar da bulunmaktadır. Webinar sayfamızda yer alan Gelecek Webinarlar bölümünden ilerleyen tarihlerde yapılacak webinarlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Webinar sayfamızda yer alan Geçmiş Webinarlar bölümünden ya da ALES Kursum YouTube kanalından kaçırmış olduğunuz webinarları izleyebilirsiniz. Webinarlarla ilgili tüm soru ve sorunlarınız için 0850 532 84 84 numaralı telefondan ya da sağ altta bulunan canlı yardım ekranından ALES Kursum Canlı Destek ekibi ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.