shape shape shape shape

ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme

ALES Sözel Soru Çözümü Grubu, ALES sınavına girmeyi planlayan, Türkçe alanında konu bilgisi tam olup soru çözümü noktasında problem yaşayan ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen katılımcılara yöneliktir.

Yoğun olarak soru tiplerine yönelik detaylı anlatımların ve bol soru çözümünün yapılacağı bu grupla birlikte hem genel sınav deneyiminizi artırabilir hem de daha önceden edindiğiniz bilgileri tecrübeli eğitmenimizle birlikte sorular üzerinden tekrar ederek eksiklerinizi giderebilirsiniz.
Açıklama
Ders Bilgileri
S.S.S
Yorumlar

ALES Sözel'de Fark Yaratın

ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme grubu, ALES Sözel müfredatı kapsamında konu eksiği bulunmayan ancak soru çözme noktasında problem yaşayan adaylarımızın, detaylı soru çözümleri ve denemelerle bu problemi gidermelerine ve ALES’te hedefledikleri noktaya ulaşmalarına yardımcı olan bir eğitim grubudur.

ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme grubuna katılacak adaylarımızın, sözel konularına hakim olması büyük önem taşımaktadır. Çünkü ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme grubunda dersler ağırlıklı olarak detaylı soru tipi anlatımları, analizleri ve çözümleri üzerinden ilerleyecektir. Bu yüzden, katılımcımızın soru çözüm noktasında verimli bir eğitim süreci geçirmesi için ALES Türkçe konularında yeterli bilgiye sahip olması gerekmektedir.

ALES Sözel Soru Çözüm ve Deneme grubunda eğitmenimiz katılımcılarımızı yakından takip edecektir. Vermiş olduğu ödevler ve bu ödevlerin takibi ile birlikte katılımcılarla beraber yapacağı ayrıntılı soru çözümleri sonucunda onların ALES Sözel testinde karşılaşacakları tüm soru tiplerine yönelik aşinalık kazanmalarını sağlayacaktır.

ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme grubuna katılmayı isteyen ancak konu eksiği bulunan adaylarımızın öncesinde ALES Sözel Konu Anlatımı eğitimine katılmalarını tavsiye ediyoruz. Böylelikle, konu eksiklerini tamamlayarak soru çözüm derslerinden maksimum verim alabileceklerdir.

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) 2018 yılı itibariyle yılda üç kez yapılan bir sınavdır. ÖSYM Aday İşlemleri Sisteminde eğitim bilgileriniz ve geçerli fotoğrafınız bulunuyorsa online olarak https://ais.osym.gov.tr/ adresinden bireysel başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğitim bilgileriniz ve fotoğrafınız geçerli değilse ÖSYM’nin ilgili sınav kılavuzunda açıklamış olduğu ÖSYM Başvuru Merkezlerinden veya ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden bilgilerinizi güncelleterek başvuru yapabilirsiniz.

ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme

ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme
Eğitimler Yakında Başlayacak

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

ALES Sözel Konu Anlatım

ALES Sözel Konu Anlatım

24+ ders
48+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
ALES Sayısal Konu Anlatım

ALES Sayısal Konu Anlatım

24+ ders
48+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme

ALES Sözel Soru Çözümü ve Deneme

24+ ders
48+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak