shape shape shape shape
Güncel Dönem

ALES Sözel Deneme Grubu

Türkçe ve Sözel Mantık konularında eksiği bulunmayan ancak genel sınav tecrübesi bakımından mevcut bilgi ve hız düzeyini artırmak isteyen katılımcılarımız için hazırlanmış ALES Sözel Deneme grubudur.Eğitim süresi boyunca uygulanacak detaylı deneme çözümleri ile birlikte katılımcıların soru formatına aşina hale gelmeleri ve soru çözümünde hız kazanmaları hedeflenmektedir.

Açıklama

Ders Bilgileri

S.S.S

Yorumlar

ALES Sözel'de Fark Yaratın
ALES Sözel Deneme grubu, ALES Türkçe ve ALES Sözel Mantık müfredatı kapsamında konu eksiği bulunmayan ancak yoğun ve detaylı deneme çözümleri ile kendini geliştirerek ALES’te yüksek puanlara ulaşmak isteyenlerin katıldığı bir özel ALES eğitim grubudur.

ALES Sözel Deneme grubunda, ALES Türkçe ve ALES Sözel Mantık konularına dair detaylı konu anlatımları yapılmamaktadır. Dersler yoğun deneme çözümleri üzerinden ilerlemekte ve nihayetinde katılımcının sınava eksiksiz ve hazır hale getirilmesi hedeflenmektedir. Bu yüzden, ALES Sözel Deneme grubuna katılacak adaylarımızdan ALES Türkçe ve ALES Sözel Mantık konularına hakim olmaları beklenmektedir. Aksi takdirde, eğitimden hedefledikleri verimi alamayabilirler.

ALES Sözel Deneme grubuna dahil olan katılımcılarımıza hem online derslerinde hem de bireysel çalışmalarında etkin bir şekilde kullanabilecekleri ALES Sözel Deneme Sınavı Kitabı da ücretsiz verilecektir. Özgür bir içeriğe sahip bu kaynak sınav süreçleri boyunca onlara rehberlik edecektir. Ayrıca, eğitmenimiz de hem bireysel tecrübesi hem de bu kaynakların nitelikli yapısı çerçevesinde katılımcılarımızla birlikte denemeleri en ince ayrıntısına kadar çözecek, onlara sınava olan hazırlıklarında daima destek olacaktır.

Diğer yandan, ALES Sözel Deneme grubuna katılmak isteyen ancak ALES Türkçe ve ALES Sözel Mantık konularında eksiği bulunan adaylarımız, ALES Türkçe Konu Anlatımı ve ALES Sözel Mantık derslerimize katılarak bu eksiklerini giderebilirler. Böylelikle, hem ALES Sözel Deneme grubundan maksimum verim alabilir hem de ALES’e eksiksiz bir şekilde hazırlanarak hedeflerine rahatlıkla ulaşabilirler.
ALES Sözel Deneme-1
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 1. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sözel Deneme-2
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 2. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sözel Deneme-3
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 3. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sözel Deneme-4
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 4. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sözel Deneme-5
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 5. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sözel Deneme-6
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 6. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sözel Deneme-7
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 7. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sözel Deneme-8
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 8. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sözel Deneme-9
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 9. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sözel Deneme-10
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 10. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sözel Deneme grubunda yoğun deneme çözümleri üzerinden ilerlenmekte ve nihayetinde katılımcıların sınava hazır hale getirilmesi hedeflenmektedir. Dönemlik olarak çözülen deneme sayısı değişebilir fakat ALES Sözel Deneme grubu içerisinde minimum 10 deneme çözülmektedir. ALES Sözel Deneme grubunu için dışarıdan ek kaynak almanız gerekmez. Ders grubunu aldığınızda kurum tarafından kaynaklar sisteminize dijital olarak yüklenmektedir. Ayrıca, bu kaynakları belirli bir ücret karşılığında basılı olarak da alabilirsiniz. Türkçe konularında eksiğiniz yoksa ve soru çözüm tekniklerine hakimseniz ALES Sözel Deneme grubunu alabilirsiniz. Fakat sınava hiç girmemiş olan katılımcılarımınız kendi alanlarına uygun çalışma paketi alarak hazırlanması daha etkili olacaktır. ALES Sözel Deneme grubunun tüm içeriği dersin eğitmeni tarafından hazırlanmaktadır. ALES Sözel Deneme grubunun kaynakları sınav ile uyumlu özgün soruları içermektedir. Sınava etkili bir çalışma sağlamak istiyorsanız tek başına ALES Sözel Deneme grubu almanız yeterli olmayabilir. ALES’e Sözel alandan hazırlanacaksanız ALES Sözel Çalışma Paketi ile çalışma sağlamanızı öneririz. ALES Sözel Deneme grubu dersi tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Alanınız sayısal ise sözel gruplarından ziyade kendi alanınıza yönelik eğitimlerle çalışma sağlamanız daha uygun olacaktır. Fakat sınav için hedefiniz yüksekse ve sözel alanında da soru çözecekseniz ALES Sözel Deneme grubunu alabilirsiniz.
Güncel Dönem

ALES Sözel Deneme Grubu

ALES Sözel Deneme Grubu
Eğitimler Yakında Başlayacak

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

Online ALES Sayısal Deneme
Güncel Dönem

ALES Sayısal Deneme Grubu

15+ ders
30+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
Online ALES Sözel Deneme
Güncel Dönem

ALES Sözel Deneme Grubu

15+ ders
30+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
Online ALES Matematik Soru Çözümü
Güncel Dönem

ALES Matematik Soru Çözümü

21+ ders
42+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
Online ALES Türkçe Soru Çözümü
Güncel Dönem

ALES Türkçe Soru Çözümü

21+ ders
42+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
Online ALES Sözel Mantık
Güncel Dönem

ALES Sözel Mantık

10+ ders
20+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
Online ALES Matematik Konu Anlatımı
Güncel Dönem

ALES Matematik Konu Anlatımı

20+ ders
60+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
Online ALES Türkçe Konu Anlatımı
Güncel Dönem

ALES Türkçe Konu Anlatımı

28+ ders
28+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak