shape shape shape shape

ALES Sayısal Soru Çözüm Paketi

ALES Sayısal Soru Çözüm Paketi, ALES’e sayısal alanında hazırlanan fakat soru çözümünde pratiğe ihtiyaç duyan ve puan yükseltmek isteyen adaylar için oluşturulmuştur.
Açıklama
Ders Bilgileri
S.S.S
Yorumlar

ALES Soru Çözümüyle Puanınızı Yükseltin

ALES Sayısal Soru Çözüm Paketi, içeriğinde yer alan ALES İleri Düzey Sayısal Soru Çözümü ve ALES Kamp eğitimleriyle katılımcılarının sayısal alanında yüksek puanlarla ayrılabilmesi noktasında onlara yoğun bir ALES hazırlık süreci sunmaktadır.

Alanlara yönelik soru çözümleri ve pratiklerle mevcut bilgilerinizi pekiştirme fırsatı bulabileceğiniz ALES Sayısal Soru Çözüm Paketi, sınava yönelik hız ve deneyim kazanarak hedeflediğiniz puanlara ulaşmanız için eksiksiz bir hazırlık süreci sağlanmaktadır.

ALES Sayıasl Soru Çözüm Paketi, katılımcılarımızın Sayısal alanına yönelik mevcut bilgi düzeylerini artırmalarına ve derslerde yapılacak soru tipi analizleriyle soru çözümü noktasında daha üst seviyelere çıkmalarına yardımcı olmaktadır. Paket içerisinde sayısal alanına yönelik yoğun soru çözümleri, katılımcılarımızın eğitim süreci içerisindeki gelişimlerini gözlemlemeleri sağlar.

Ayrıca, ALES Sayısal Soru Çözüm Paketi’ne dahil olan katılımcılarımızın online eğitimlerinde ihtiyaç duyacakları tüm dijital materyaller bireysel eğitim platformlarına yüklenmektedir.

ALES sayısal puanı, lisansüstü eğitim ve akademik kadro ilanları gibi ALES’in gerekli olduğu başvuru alanlarında ilgili programın şart koştuğu puan türü olarak kabul eden alanlarda geçerlidir. ALES Sayısal Çalışma paketi Sayısal Konu anlatım, Sayısal Soru Çözümü ve Deneme ders gruplarını içermektedir. Sayısal konularında eksiğiniz yoksa ALES Sayısal Soru Çözümü ve Deneme grubunu almanız uygun olur. Fakat sınava etkili bir çalışma yapmak istiyorsanız ALES Sayısal Çalışma Paketi ile hazırlanmanız daha uygun olacaktır. ALES ders gruplarının kaynakları her dönem sınavla uyumlu olarak güncellemektedir. ALES Sayısal Soru Çözümü ve Deneme grubunda, eğitimler ağırlıklı olarak ayrıntılı soru tipi anlatımları ve soru çözümleri üzerinden ilerlemektedir. Bu yüzden, gruba dahil olacak katılımcılarımızın sayısal konularına dair önceden bilgi sahibi olmaları gereklidir. ALES Sayısal Konu Anlatımı grubunu aldığınızda dışarıdan ek kaynak almanıza gerek yoktur. Ders grubu için gerekli olan bütün kaynaklar sisteminize dijital olarak eklenmektedir. Ayrıca, belirli bir ücret ile dijital kaynakları basılı olarak da satın alabilirsiniz. Ders grubunun kullanım süresi 6 aydır. Sınava etkili bir çalışma sağlamak istiyorsanız tek başına ALES Sayısal Soru Çözümü ve Deneme grubu almanız yeterli olmayabilir. ALES’e sayısal alandan hazırlanacaksanız ALES Sayısal Çalışma Paketi ile çalışma sağlamanızı öneririz. ALES Sayısal Soru Çözümü ve Deneme grubunun kaynakları dersin eğitmenleri tarafından özgün bir şekilde hazırlanmaktadır.
Şule S.
16 August 2020, 22:49
Remzi Hoca farkıyla Yds ye hazırlanırken bir de ALES için çabalıyordum. Yine hocam yapmış yapacağını ve harika bir ALES ekibi kurmuş. Birbirinden kıymetli ve başarılı hocaları toplayarak istediğiniz şekilde disiplinli ve başarılı bir çalışma alanı sağlamış. Canlı ve kayıttan dersler, deneme grupları, whatsapp soru paylaşım ve çözüm grupları ile beraberinde youtube canlı yayın ve soru çözümleriyle bir kursta olabilecek her imkandan fazlasını sunuyorlar. Ellerinize sağlık hocalarım. Emeklerinize sağlık
Abdullah Ş.
15 August 2020, 20:06
Tek kelimeyle mükemmel. Hocalar var platform gerçekten çok başarılı. Beklentimin üzerinde bir eğitimdi.
Hakan D.
15 August 2020, 17:37
ALES Sayısal Wp grubuna katıldığım süreç içerisinde hocalarımın katkılarını ve deneyimlerini sürekli yanımızda görmek benim için çok çok önemliydi. Birçok konu hakkında bilgi edinmenin yanısıra soru yöntemlerini özümsememe katkı sağladı. Neredeyse 7/ 24 birilerini bulabileceğim böyle bir wp grubu içerisende yer almamı sağlayan herkese çok teşekkür ederim. ALES Kursum Hocalarıma destek ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.
Zeynep G.
11 May 2020, 16:57
Online ALES Hazırlık platformu olan ALES Kursum, ALES’e hazırlanacak adayların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak Türkiye’deki en iyi online ALES eğitimi veren online eğitim platformu olma amacıyla kuruldu. İnteraktif eğitim platformu, kaliteli eğitmenleri ve özgün içerikleriyle bu noktaya kısa sürede geleceğinden eminim.
Salih D.
11 May 2020, 16:49
ALES Kursum olarak daha önce edindiğimiz online sınav eğitimi tecrübemizi kullanarak katılımcılarımızın dilediği yerden dilediği zaman katılarak interaktif bir şekilde ders izleyip, test çözebilecekleri bir platform oluşturmaya çalıştık. Her zaman olduğu gibi katılımcılarımızın başarısı bizim için ön planda olacaktır.
Mehmet G.
11 May 2020, 16:48
Bir online ALES eğitim platformu olarak, ALES Kursum başından itibaren yazılımından eğitimcisine, sorularından destek hizmetlerine kadar en iyi şekilde eğitim vermek üzere hazırlandı. Kısa süre içinde kendini ispatlayacağından eminim.
Remzi A.
09 April 2020, 23:22
ALES Kursum online ALES eğitim platformunu, 10 yıldan fazladır online sınav eğitimi veren bir kurum olarak, tüm tecrübelerimizi katılımcılarımızın önündeki sınav engelini kaldırmak için yansıtmak amacıyla kurduk. Diğer tüm çalışmalarımızda olduğu gibi, önceliğimiz her zaman en iyi hizmeti verebilmek olacaktır.

ALES Sayısal Soru Çözüm Paketi

ALES Sayısal Soru Çözüm Paketi

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

ALES Sayısal Konu Anlatımı ve Soru Çözümü
2023 / 1

ALES Sayısal Konu Anlatımı ve Soru Çözümü

52+ ders
182+ saat
İlker KARABULUT
İlker KARABULUT
₺1.799,40
ALES Sözel Konu Anlatımı ve Soru Çözümü
2023 / 1

ALES Sözel Konu Anlatımı ve Soru Çözümü

39+ ders
117+ saat
İbrahim İŞBİLİR
İbrahim İŞBİLİR
₺1.380,00
Online ALES Sayısal Mantık
2023 / 1

ALES Sayısal Mantık

13+ ders
40+ saat
Oktay ŞANLI
Oktay ŞANLI
₺450,00
Online ALES Sözel Mantık
2023 / 1

ALES Sözel Mantık

13+ ders
40+ saat
İbrahim İŞBİLİR
İbrahim İŞBİLİR
₺450,00
ALES Kampı
2023 / 1

ALES Kampı

12+ ders
54+ saat
İlker KARABULUT
İlker KARABULUT
₺675,00