shape shape shape shape
Güncel Dönem

ALES Sayısal Deneme Grubu

Matematik, Geometri ve Sayısal Mantık konularında eksiği bulunmayıp gerçek ALES düzeyinde denemelerin ayrıntılı çözümleriyle eksikliklerini gidermek ve kendini daha iyi hazırlamak isteyen katılımcılar için oluşturulan ALES eğitimidir.Bu gruba katılan adaylarımızın eğitmenimizle birlikte bol deneme çözümleri gerçekleştirerek hem sınav geneline hem de karşılaşacakları ALES Sayısal soruları üzerine önemli derecede deneyim kazanmalarına yardımcı olunmaktadır.

Açıklama

Ders Bilgileri

S.S.S

Yorumlar

ALES Sayısal'da Fark Yaratın
ALES Sayısal Deneme grubu, ALES Matematik, ALES Geometri ve ALES Sayısal Mantık konularında eksiği olmayan ancak gerçek ALES düzeyinde hazırlanmış denemelerin ayrıntılı çözümleriyle sınava yönelik sıkı bir hazırlık yapmak isteyen adaylar için özel olarak oluşturulmuş bir ALES eğitim grubudur.

ALES Sayısal Deneme grubuna dahil olacak katılımcılarımızdan Matematik, Geometri ve Sayısal Mantık konularını bütünüyle kavramış olmaları beklenir. Çünkü bu eğitim grubunda konu anlatımı yapılmamakta, karma bir şekilde ilerlenecek detaylı deneme çözümleriyle katılımcıların mevcut bilgilerini sınavda kullanma becerileri pekiştirilmektedir. Eğitmenimiz sınavla birebir uyumlu bir düzlemde hazırlanan, özgün sorulardan oluşan nitelikli denemeleri katılımcılarımızla birlikte çözerek onların gerçek sınava olan hazırlıklarını etkin bir şekilde desteklemektedir.

ALES Sayısal Deneme grubuna katılan adaylarımıza online derslerinde ve bireysel çalışmalarında kullanabilecekleri ALES Sayısal Deneme Sınavı Kitabı da ücretsiz verilecektir. Böylelikle ALES hazırlık süreçlerinde onlara rehber olabilecek zengin bir kaynağa da her daim kolaylıkla ulaşabileceklerdir.

Ayrıca, ALES Sayısal Deneme grubuna dahil olmak isteyen ancak Matematik, Geometri ve Sayısal Mantık konularında eksikleri bulunan katılımcılarımızın öncesinde ALES Matematik Konu Anlatımı ve ALES Sayısal Mantık gruplarına katılarak konu eksiklerini gidermelerini önermekteyiz. Bu sayede, hem daha sonrasında katılacakları ALES Sayısal Deneme grubundan hem de genel ALES hazırlık süreçlerinden maksimum verim alabilmeleri mümkün olacaktır.
ALES Sayısal Deneme-1
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 1. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sayısal Deneme-2
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 2. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sayısal Deneme-3
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 3. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sayısal Deneme-4
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 4. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sayısal Deneme-5
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 5. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sayısal Deneme-6
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 6. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sayısal Deneme-7
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 7. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sayısal Deneme-8
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 8. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sayısal Deneme-9
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 9. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
ALES Sayısal Deneme-10
Eğitmenimiz katılımcılarla birlikte 10. Denemenin detaylı çözümünü gerçekleştirecektir.
Dönemlik olarak çözülen deneme sayısı değişebilir fakat ALES Sayısal Deneme grubu içerisinde minimum 10 deneme çözülmektedir. ALES konularında eksikleriniz varsa öncelikle ALES Matematik Konu Anlatımı grubunu almanız daha uygun olacaktır. Konu Anlatımı grubunu tamamladıktan sonra eksiksiz bir çalışma için Sayısal Deneme grubunun da içerisinde yer aldığı ALES Sayısal Çalışma Paketi ile çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. ALES Sayısal Deneme grubunun kaynakları sınav ile uyumlu özgün soruları içermektedir. ALES Sayısal Deneme grubunun dersleri tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından özgün içeriklerle birlikte anlatılmaktadır. ALES Sayısal Deneme grubunu için dışarıdan ek kaynak almanız gerekmez. Ders grubunu aldığınızda kurum tarafından hazırlanan kaynaklar sisteminize dijital olarak yüklenmektedir. ALES Sayısal Deneme grubu ortalama 1 ay sürmektedir. Alanınız sözel ise sayısal gruplarından ziyade kendi alanınıza yönelik eğitimlerle çalışma sağlamanız daha uygun olacaktır. Fakat sınav için hedefiniz yüksekse ve sayısal alanında da soru çözecekseniz ALES Sayısal Deneme grubunu alabilirsiniz. Ders grubunun kullanım süresi 6 aydır. Sınava etkili bir çalışma sağlamak istiyorsanız tek başına ALES Sayısal Deneme grubu almanız yeterli olmayabilir. ALES’e sayısal alandan hazırlanacaksanız ALES Sayısal Çalışma Paketi ile çalışma sağlamanızı öneririz. ALES Sayısal Deneme grubunun kaynakları dersin eğitmenleri tarafından özgün bir şekilde hazırlanmaktadır. ALES Sayısal Deneme grubunun kaynakları her dönem sınavla uyumlu olarak güncellenmektedir.
Güncel Dönem

ALES Sayısal Deneme Grubu

ALES Sayısal Deneme Grubu
Eğitimler Yakında Başlayacak

Sizin İçin Önerdiğimiz Eğitimlerimiz

Alanınız ve hedeflerinize uygun diğer kurslarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

Online ALES Sayısal Deneme
Güncel Dönem

ALES Sayısal Deneme Grubu

15+ ders
30+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
Online ALES Sözel Deneme
Güncel Dönem

ALES Sözel Deneme Grubu

15+ ders
30+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
Online ALES Matematik Soru Çözümü
Güncel Dönem

ALES Matematik Soru Çözümü

21+ ders
42+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
Online ALES Türkçe Soru Çözümü
Güncel Dönem

ALES Türkçe Soru Çözümü

21+ ders
42+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
Online ALES Sözel Mantık
Güncel Dönem

ALES Sözel Mantık

10+ ders
20+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
Online ALES Matematik Konu Anlatımı
Güncel Dönem

ALES Matematik Konu Anlatımı

20+ ders
60+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak
Online ALES Türkçe Konu Anlatımı
Güncel Dönem

ALES Türkçe Konu Anlatımı

28+ ders
28+ saat
Eğitimler Yakında Başlayacak